Zīmols
Padomi

Zobu pastas jūtīgiem zobiem un smaganām

Rādīt: Sarakstā / Režģī
Rādīt:
Kārtot pēc:
NFco Sensitive zobu pasta 100g
NFco zobu pasta satur 70% organisko sastāvdaļu un ir paredzēta visai ģimenei. Austrālijas izgatavotā želejas formula ar Austrālijas dabisko upes mētru ir bagāta ar ksilītu un nesatur fluorīdus, SLS,..
9.99€
Bez nodokļa: 8.26€
R.O.C.S TEENS šokolāde
Skolas vecuma bērniem, ieskaitot pusaudžus, bieži sastopamas ne tikai kariesa, bet arī iekaisīgas periodonta slimības, pirmkārt un galvenokārt tāpēc, ka pēkšņi vecākiem tiek atvieglota kontrole un a..
6.99€
Bez nodokļa: 5.78€
R.O.C.S. Medical Minerals - želeja jutīgiem zobiem ROCS, 35ml
Želeja R.O.C.S. Medical Sensitive ļauj ātri noņemt sāpju simptomus / novērst to rašanos, un tajā pašā laikā veikt cieto zoba audu (emaļas un dentīna) remineralizēšanu.Ideāls līdzeklis, lai novērstu..
9.00€
Bez nodokļa: 7.44€
R.O.C.S. SENSITIVE Instant Relief zobu pasta ROCS, 75ml
Jutīguma pazemināšana un zobu emaljas atjaunošana jutīgiem zobiem.   Sniegbalts smaids ir mūsdienu cilvēka obligāts pavadonis. Taču cilvēkiem ar paaugstinātu zobu jutīgumu tas ir gandr..
7.00€
Bez nodokļa: 5.79€
R.O.C.S. Smaganu Balzams zobu pasta ROCS, 75ml
Smaganu Blazams. Zobu pasta ar meža augu ekstraktiem - dabisku pretiekaisuma kompleksu. Zobu pasta trīs vienā: • aizsardzība pret asiņošanu un iekaisumu; • aizsardzība pret kariesu; ..
7.00€
Bez nodokļa: 5.79€
SWISSDENT GENTLE balinošā zobu pasta, 50 ml
SWISSDENT GENTLE ir īpaši maiga balinoša zobu pasta lietotājiem ar jutīgiem zobiem un nelielām krāsas izmaiņām. Īpaši zemā RDA vērtība - 25, nodrošina mīkstu, minimāli abrazīvu zobu tīrīša..
9.99€
Bez nodokļa: 8.26€
Zīmols
Padomi