Zīmols

R.O.C.S. Anti-Tobacco zobu pasta ROCS, 60ml

R.O.C.S. Anti-Tobacco zobu pasta ROCS, 60ml
Zīmols: R.O.C.S.
Preces kods: Anti-Tobacco
Pieejamība: Out Of Stock
Cena: 7.00€
Bez Nodokļa: 5.79€

Jauns ļoti efektīvs produkts zobu pastu tirgū, kurš paredzēts smēķētājiem. Efektīvi neitralizē smēķēšanas negatīvo ietekmi un atstāj patīkamu un noturīgu augļu un piparmētru svaiguma smaržu.

 

 

Indikācijas un aktīvie komponenti

 

Radīta, lai efektīvi neitralizētu smaku, izmantojot speciāli smēķētāju vajadzībām izstrādātu, oriģinālu aromātu. Saudzīgi baltina zobus ar dabīgo fermentu iedarbību un saudzējošu abrazīvu sistēmu. Neitralizē toksīnus, jo zobu pastas sastāvā ir speciāli komponenti un E vitamīns. Mazina sausuma sajūtu mutē ar baobaba ekstrakta iedarbību.

 

Uzlabo asins mikrocirkulāciju periodonta audos*, noņem smēķētājiem zobu aplikumu un palēnina zobu laba izskata zaudēšanu. * Ar bromelīna un īpašu silīcija dioksīda iedarbību rūpīgi noņem aplikumu. Būtiski uzlabo smaganu stāvokli un normalizē mutes mikrofloru. Bez fluorīdiem, SLS vai antiseptiķiem kā aktīvām sastāvdaļām.

 

*Klīniski pierādīts

 

Patentēta formula

 

Sastāvdaļas: Aqua, Silica, Glycerin, Xylitol, Hydrolized Adansonia digitata extract, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan gum, Aroma, PVP, Bromelain, Tocopheryl Acetate, Sodium Saccharine, Methylparaben, Titanium Dioxide,

Sodium EDTA, Propylparaben, Cinnamal, Limonene, Citral.