Zīmols

SWISSDENT BIOCARE atjaunojošs, spēcinošs un baltinošs zobu krēms, 50ml

SWISSDENT BIOCARE atjaunojošs, spēcinošs un baltinošs zobu krēms, 50ml
Zīmols: SWISSDENT
Preces kods: -
Pieejamība: Ir pieejams
Cena: 9.99€ 8.50€
Bez Nodokļa: 7.02€
SWISSDENT BIOCARE ir atjaunojošs un stiprinošs zobu krēms ar baltinošām īpašībām. Atjaunotā formula neļauj veidoties kafijas, tējas vai vīna traipiem. Stiprina zobu emalju un palīdz novērst zobu jutīgumu. Sastāvā esošā hilaruon skābe un ārstniecisko augu ekstrakti palīdz uzturēt smaganas veselas!
Zobu krēms satur ar antibakteriālu eikalipta eļļu piepildītas mazas mikrokapsulas, kas zobu tīrīšanas laikā izšķīst, nodrošinot unikālu svaiguma sajūtu.
Zobi tiek baltināti, maigi iedarbojoties augļu enzīmiem: kivi, papaijas un ananāsa. Augstais fluora saturs nodrošina īpaši iedarbīgu aizsardzību pret kariesu. Zema abrazivitāte!
Var lietot jau no 4 gadu vecuma!
 
Lietošanas ieteikumi: Lai rezultāti būtu optimāli, no rīta lietojiet Swissdent Biocare zobu krēmu zobu emaljas atjaunošanai un zobu stiprināšanai, bet vakarā zobu krēmu uzklājiet uz zobiem bez skalošanas.
 
Atsvaidzinošo sajūtu rada mikrokapsulas, kas satur antibakteriālu eikalipta eļļu. Elpu papildus atsvaidzina piparmētru eļļa, kamēr enzīmu trio maigi atjauno izmainīto zobu krāsu. Liels fluora daudzums - 1400 ppm fluora - nodrošina ļoti augstu aizsardzības līmeni. Ēdelveiss darbojas pret iekaisumu un baktēriju vairošanos. E vitamīns nodrošina smaganu veselību. Nesatur SLS, kas nozīmē, ka zobu pasta neputos.