Zīmols

R.O.C.S. SENSITIVE Repair & Whitening zobu pasta ROCS, 75ml

R.O.C.S. SENSITIVE Repair & Whitening  zobu pasta ROCS, 75ml
Zīmols: R.O.C.S.
Preces kods: SENSITIVE Repair&Whitening
Pieejamība: Ir pieejams
Cena: 7.00€
Bez Nodokļa: 5.79€

SENSITIVE Repair & Whitening 

Atjaunošana un baltināšana jutīgiem zobiem

 

Sniegbalts smaids ir mūsdienu cilvēka obligāts pavadonis. Taču cilvēkiem ar paaugstinātu zobu jutīgumu tas ir gandrīz neiespējams, jo gan profesionālā tīrīšana, gan pastas ar augstu abrazivitāti viņiem visbiežāk ir aizliegtas. Jaunā zobu pasta ir izstrādāta WDS zinātniskajā laboratorijā, lai pazeminātu zobu jutīgumu un uzlabotu to izskatu. Zobu pastas sastāvā ir kalcija hidroksiapatīts, kurš ir sintezēts mūsu uzņēmumā pēc unikālas patentētas tehnoloģijas.

 

   

 

Kalcija hidroksiapatīts

 

Tas ir zobu emaljas pamata struktūras minerāls. Mūsu sintezētās hidroksiapatīta daļiņas ir spējīgas iekļūt sīkākajās emaljas plaisās un aizsegt dentīna kanāliņus. Tie veido uz tā virsmas minerālu slāni, kurš ir spējīgs aizsargāt zobu pret kairinātāju un skābju iedarbību.

 

Norādījumi lietošanai, aktīvie komponenti, mehānismi un darbības efektivitāte

 

Zobu paaugstinātais jutīgums ir viena no aktuālākajām stomatoloģijas problēmām. Līdz 70% pieaugušo eiropiešu populācijā cieš no zobu emaljas hiperjutīguma un dentīna problēmām.

 

Zobu jutīguma iemesli var būt tīri stomatoloģiski (kariess, periodontīts, plaisas un emaljas šķembas, zobu baltināšanas un citu stomatoloģisko manipulāciju sekas), un kopējās izmaiņas var būt saistītas ar vielmaiņas traucējumiem/specifiskām izmaiņām (nervu un endokrīnās slimības, klimakss, grūtniecība, diētas īpatnības un citi iemesli).

 

Jutīguma pazemināšanas ātrums un efektivitāte tiek panākta ar trim mehānismiem:

 

1) īpatnējo zoba struktūru minerālu atjaunināšana uz kalcija glicerofosfāta augstas biopieejamības bāzes, kas ir kalcija un fosfāta jonu formas avots;

 

2) zoba jutīguma tūlītēja pazemināšana, nosedzot emaljas un kanāliņu atkailinātā dentīna sīkākos defektus, nodrošina hidroksiapatīta daļiņu izmēru dažādību, tām ir augsta līdzības pakāpe ar zobu audiem;

 

3) cieto zobu audu aizsardzība un atjaunināšana uz to fizioloģisko procesu aktivēšanas rēķina tiek nodrošināta ar ksilīta un magnija augstā satura palīdzību.


Baltinoša zobu pasta jutīgiem zobiem R.O.C.S.® SENSITIVE ‒ atjaunošana un baltināšana

 

- Ātri novērš paaugstinātu zobu jutīgumu.*

- Raksturīga ļoti zema abrazivitāte (rādītājs RDA ir zemāks nekā regulārām pastām ikdienas higiēnai).

- Netraumē dentīnu un zobu emalju.

- Efektīvi aizsargā pret kariesu.*

- Piešķir zobiem mirdzumu.

- Normalizē mutes dobuma mikrofloras sastāvu.

 

Satur 100% dabīgu aromatizētāju „Melisa”, kas uz ilgu laiku atsvaidzina elpu.

 

Nesatur fluorīdus, pirofosfātus, parabēnus, nātrija laurilfosfātu, peroksīdus un agresīvus abrazīvus.

Nav vecuma un lietošanas ilguma ierobežojumu.

 

* Apstiprināts klīniskajos pētījumos.

 

Sastāvs: Aqua, Silica, Glycerin, Xylitol, Hydroxyapatite, Xanthan gum, Aroma, Calcium Glycerophosphate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Hydroxyacetophenone, Sodium Benzoate, Sodium Saccharin, Magnesium Chloride, o-cymen-5-ol, Cl 74160, Limonene.