Zīmols
Padomi

Baltinošās zobu pastas

Rādīt: Sarakstā / Režģī
Rādīt:
Kārtot pēc:
Beverly Hills Formula Natural White Total Breath Black baltinoša zobu pasta, 100ml
Zemas abrazivitātes baltinoša zobu pasta ar aktivēto ogli – dabiski baltiem zobiem un svaigai elpai!   Aktivētā ogle efektīvi, nebojājot zobu emalju, cīnās ar tanīn..
4.50€ 3.99€
Bez nodokļa: 3.30€
Beverly Hills Formula Perfect White Black baltinoša zobu pasta 100ml
Perfect White Black  Baltinoša zobu pasta. Zobu pasta ar aktivēto ogli palīdz likvidēt sliktu mutes aromātu izraisošās baktērijas, kā arī atsvaidzina elpu. Papildus tam aktivētā ogle i..
5.50€
Bez nodokļa: 4.55€
Beverly Hills Formula Perfect White Black Sensitive baltinoša zobu pasta 100ml
Perfect White Sensitive – Baltinoša zobu pasta jutīgiem zobiem! Baltinošās zobu pastas likvidēs vīna, tējas un tabakas radītos traipus. Salīdzinot ar citām baltinošajām zobu pastām, kuras galvenokā..
5.50€
Bez nodokļa: 4.55€
Beverly Hills Formula Perfect White Gold baltinoša zobu pasta, 100ml
Šīs zobu pastas sastāvā ir īstas zelta daļiņas. Zelts jau no seniem laikiem ir pazīstams ar savu spēju pretoties baktērijām, kā arī zelts var uzlabot asinsriti. Beverly Hills Formula ir apvienojusi..
5.99€
Bez nodokļa: 4.95€
Beverly Hills Formula Perfect White Optic Blue baltinoša zobu pasta, 100ml
Perfect White  Optic Blue  Beverly Hills Formula Perfect White zobu pasta nodrošina profesionālu zobu baltināšanu, lai sasniegtu īstenu „Holivudas smaidu” bez stipri abrazīvu un ..
5.50€
Bez nodokļa: 4.55€
Beverly Hills Formula Professional White Black Pearl zobu pasta 100 ml
JAUNUMS! TAGAD IEGŪT BALTUS ZOBUS IR VĒL VIEGLĀK. LASI PAR PASTU VAIRĀK TE - http://www.baltizobi.lv/informacija/professional-white-baltinosa-zobu-pasta Jaunā advancētā formula satur a..
12.99€ 9.99€
Bez nodokļa: 8.26€
CRYSTAL atjaunojošs un baltinošs zobu krēms, 50 ml
Izstrādāts izmantojot patentētu biomimētikas atkārtotas mineralizācijas tehnoloģiju, CRYSTAL sastāvā esošā dabīgā formula atjauno zobu emaljā iztrūkstošos minerālus, iedarbojoties pret zob..
12.00€
Bez nodokļa: 9.92€
NFco BLAK zobu pasta 100g
Mūsu aktivētās ogles balinošā zobu pasta ir izgatavota tikai no labākajām premium sastāvdaļām un ir paredzēta Detox, Destain & Deep Clean tīrīšanai. Dabiska balinoša zobu pasta ar aktivētu ko..
9.99€
Bez nodokļa: 8.26€
R.O.C.S BIO Whitening
Aizsargā zobus no kariesa, balina emalju, piesātina emalju ar minerāliem, samazina asiņošanu un smaganu iekaisumu, ilgstošu tīrību un elpas svaigumu. Nesatur: fluoru, parabēnus, nātrija laurilsulfā..
6.99€ 5.99€
Bez nodokļa: 4.95€
R.O.C.S. Magic Whitening baltinoša zobu pasta ROCS, 60 ml
Unikālā zobu pastas formula ir balstīta uz daudzpakāpju tīrīšanas sistēmu, kura satur īpašas tīrīšanas un pulēšanas granulas. Ņemot vērā to specifisko struktūru, sākotnējā stadijā notiek zobu tīrīš..
7.00€
Bez nodokļa: 5.79€
R.O.C.S. PRO Fresh Mint Teeth Whitening zobu pasta ROCS, 100 ml
1. LĪMENIS: ZOBU BALTINĀŠANA, NOŅEMOT KRĀSAINUS PLANKUMUS NO ZOBU VIRSMĀM.   Paredzēta zobu baltināšanai un to spīduma piešķiršanai, smaida baltuma atbalstam, emaljas un smaganu stipri..
7.50€
Bez nodokļa: 6.20€
R.O.C.S. PRO Oxywhite Teeth Whitening zobu gēls ROCS, 100 ml
2.LĪMENIS: Emaljas dziļā baltināšana   Tiek lietota kā papildinājums zobu pastai R.O.C.S.® PRO „Delikāta baltināšana”   Aktīvā skābekļa īpašības nodrošina emalja..
9.00€
Bez nodokļa: 7.44€
R.O.C.S. Sensation Whitening baltinoša zobu pasta ROCS, 60 ml
Baltinoša R.O.C.S.® zobu pasta Sensation Whitening.   „"WDS Laboratorijas” ir izstrādājušas šo R.O.C.S. zobu pastu „Sensacionāla baltināšana”, kas efektīvi baltinato zob..
7.00€ 3.99€
Bez nodokļa: 3.30€
R.O.C.S. SENSITIVE Repair & Whitening  zobu pasta ROCS, 75ml
SENSITIVE Repair & Whitening  Atjaunošana un baltināšana jutīgiem zobiem   Sniegbalts smaids ir mūsdienu cilvēka obligāts pavadonis. Taču cilvēkiem ar paaugstinātu z..
7.00€
Bez nodokļa: 5.79€
R.O.C.S. Whitening baltinoša zobu pasta ROCS, 60 ml
Norādījumi lietošanai, aktīvie komponenti, darbības mehānismi un efektivitāte   Ir piemērota tiem, kas vēlas nodrošināt zobu baltumu un mirdzumu. Papildus ar silīcija dioksīda mikrodaļ..
7.00€
Bez nodokļa: 5.79€
SWISSDENT BIOCARE atjaunojošs, spēcinošs un baltinošs zobu krēms, 50ml
SWISSDENT BIOCARE ir atjaunojošs un stiprinošs zobu krēms ar baltinošām īpašībām. Atjaunotā formula neļauj veidoties kafijas, tējas vai vīna traipiem. Stiprina zobu emalju un palīdz novērst zobu ju..
9.99€
Bez nodokļa: 8.26€
SWISSDENT EXTREME balinošā zobu pasta, 50 ml
SWISSDENT EXTREME balinošā zobu pasta vislabāk piemērota, ja ievērojamas zobu krāsas izmaiņas izraisījusi tabaka, tēja, kafija vai sarkanvīns. Protams, to arī var izmantot ikviens, kurš vēlas baltā..
9.99€
Bez nodokļa: 8.26€
SWISSDENT GENTLE balinošā zobu pasta, 50 ml
SWISSDENT GENTLE ir īpaši maiga balinoša zobu pasta lietotājiem ar jutīgiem zobiem un nelielām krāsas izmaiņām. Īpaši zemā RDA vērtība - 25, nodrošina mīkstu, minimāli abrazīvu zobu tīrīša..
9.99€
Bez nodokļa: 8.26€
Zīmols
Padomi