Padomi

Svarīgi Zināt Par Zobu Pastu

Svarīgi Zināt Par Zobu Pastu

Ko ir vērts zināt par zobu pastu

 

  1. Cena

Sāksim ar pašu svarīgāko. Tu iegūsti to, par ko tu maksā. Ja zobu pasta maksā superlēti, tad negaidi no tās labus rezultātus. Vienīgais veids, kā zobu pastu dabūt pēc iespējas lētāku, ir izmantojot pašas lētākās pieļaujamās sastāvdaļas.

 

  1. Fluors vai bez fluora

Mēs ikdienā strādājam ar zobārstiem no visas Baltijas, kā arī bieži kontaktējamies ar zobārstiem izstādēs no citām pasaules valstīm un varam garantēt, ka viedoklis ir 50/50. Ja ņemam par piemēru viedokļus Baltijas valstīs, tad Lietuvā vairums teiks, ka fluoram jābūt noteikti, Igaunijā vairums teiks, ka jāizvēlas zobu pastas bez fluora, un Latvijā ir aptuveni 50/50.

 

Kā ir patiesībā? Mēs pieļaujam, ka patiesība varētu būt kaut kur pa vidu abiem viedokļiem. Tādēļ saviem klientiem iesakām eksperimentēt. Mūsu klāstā šobrīd ir aptuveni 50 dažādu zobu pastu gan bez fluora, gan ar to. Var pārmaiņus lietot gan vienu, gan otru veidu.

 

  1. Zirnītis – nopietni, tas ir viss, kas nepieciešams.

Reklāmās vienmēr redzam, ka uz zobu birstes tiek uzklāta pamatīga desa ar zobu pastu. Izskatās smuki un to var darīt, bet tā ir vienkārši izšķērdība. Lielāks daudzums zobu pastas mutē, nenozīmē, ka jūs labāk iztīrīsiet zobus. Zirnīša lieluma zobu pasta ir viss, kas nepieciešams cilvēka mutei.

 

  1. Pamati

Varam nopirkt labāko zobu pastu pasaulē, bet, ja jūs nezināsiet, ko darīt ar zobu birsti, tad zobu pasta arī neko nelīdzēs. Zobi ir jātīra rūpīgi. Ir jānotīra gan no priekšpuses, gan iekšpuses. Zobu pasta palīdz noņemt un likvidēt aplikumu, bet lāča tiesu paveic tieši zobu birstes sariņi, kas noslauka nost sakrājušos aplikumu. Ja zobu birstes sariņi nepieskaras kādai no zoba daļām, tad visticamāk arī aplikums netiks noņemts.

( Īpaša Ziņa Vīriešiem: Rūpīgi nenozīmē pēc iespējas stiprāk. Ja jūsu zobu birste izskatās pēc izpūruša eža, jūs tīrāt zobus nepareizi.)

 

  1. Eko

Ekoloģiskās un organiskās zobu pastas lielākoties ir tieši tikpat efektīvas kā parastās. Galvenā atšķirība ir tā, ka šeit tiek izmantotas dabiskākas (dārgākas iegūšanā) sastāvdaļas, un netiek pievienotas dažādas papildus krāsvielas un garšas pastiprinātāji.

 

  1. Pasta vai gēls

Kā jums labāk patīk. Pieredze rāda, ka efektivitāte no tā nemainās. Nav starpības starp gēlveidīgu vai parastas konsistences zobu pastu. Varat lietot to, kura jums personīgi patīk labāk.

 

 


0 Komentāri "Svarīgi Zināt Par Zobu Pastu"

Pievienot komentāru

Vārds:


Komentārs: Info: HTML nav atbalstīts!

Apstiprinājuma kods: