Zīmols

Philips Sonicare HX9052/33 G3 Premium Gum Care zobu birstes uzgaļi, 2 gab

Philips Sonicare HX9052/33 G3 Premium Gum Care zobu birstes uzgaļi, 2 gab
Philips Sonicare HX9052/33 G3 Premium Gum Care zobu birstes uzgaļi, 2 gab
Zīmols: Philips Sonicare
Preces kods: HX9052/33
Pieejamība: Ir pieejams
Cena: 22.00€
Bez Nodokļa: 18.18€
Veselīgākas smaganas veselīgākam smaidam
Līdz pat 7 reizēm veselīgākas smaganas tikai 2 nedēļās*
 
Komplektā 2 gab.
Standarta izmērs
Uzspraužams
Viedās savienošanas funkcija
 
Līdz pat 7 reizēm veselīgākas smaganas tikai 2 nedēļās***
Ar Philips Sonicare Premium Gum Care birstes uzgali pat visrūpīgākā tīrīšana ir maiga. Zobu sukai pārvietojoties pa smaganu līniju, Premium Gum Care elastīgās sānu malas un sari absorbē lieko spiedienu un aizsargā jūsu smaganas arī tad, ja tīrāt pārāk spēcīgi. Sari atbrīvo smaganu līniju no aplikuma un baktērijām, uzlabojot smaganu veselību. Birstes uzgaļa izliektais dizains nodrošina optimālu saskari ar virsmu.
 
 
Līdz pat 2 reizēm vairāk saskares ar virsmu** ērtākai dziļajai tīrīšanai
Ar mūsu adaptīvās tīrīšanas tehnoloģiju tīrīšanas process katru reizi ir individuāli pielāgots tieši jums. Premium Plaque Control elastīgo gumijas sānu malu dēļ uzgalis pielāgojas jūsu smaganu un zobu formai, noņem lieku spiedienu uz zobiem un uzlabo Sonic tīrīšanas jaudu. Sukas sari pielāgojas jūsu zobu un smaganu formai, nodrošinot 2 reizes lielāku virsmas kontaktu nekā parasts birstes uzgalis, nodrošinot intensīvāku tīrīšanu grūti aizsniedzamās vietās. 
 
Līdz pat 10 reizēm labāka aplikuma likvidēšana nekā ar manuālo zobu suku
Premium Gum Care zobu birstes uzgaļa elastīgais dizains ļauj notīrīt līdz pat 10 reizēm vairāk aplikuma nekā ar manuālo zobu suku. Uzgaļa kustības papildina unikālo Philips Sonicare tīrīšanas tehnoloģiju, un neatkarīgi no tā, kā tīrāt zobus, rezultāts ir pamanāmi un sajūtami izcils.
 
Radīta, lai uzlabotu unikālās Sonic tehnoloģijas tīrīšanas spēku Jūsu Sonicare birstes uzgalis un rokturis ir lieliska komanda. Uzlabotā Sonic tehnoloģija nodrošina nepārspējamu tīrīšanas rezultātu. Vibrācijas zobu sukas rokturī nodrošina līdz pat 31 000 kustību minūtē, kas zobu pastu sakuļ aplikumu likvidējošos burbuļos, ļaujot tiem iespiesties dziļi zobstarpās un gar smaganu līniju un nodrošinot efektīvu tīrīšanu. Vienmēr zināsiet, kad to nomainīt.
 
Tīrīšana vienmēr būs efektīva.Vienmēr zināsiet, kad to nomainīt.
Tīrīšana vienmēr būs efektīva. Pēc 3 lietošanas mēnešiem birstes uzgaļu efektivitāte samazinās, taču BrushSync™ jums par to savlaicīgi atgādinās. Jūsu viedā zobu suka reģistrē to, cik bieži un ar kādu spēku jūs tīrāt zobus, un informē, ja ir pienācis laiks nomainīt birstes uzgali. Jums nav viedās Philips Sonicare zobu sukas? Šajā gadījumā pievērsiet uzmanību zilās krāsas sariem — ja tie kļūst balti, ir pienācis laiks nomainīt birstes uzgali.
 
Uzspraužama konstrukcija ērtai birstes uzgaļu uzlikšanai Jūsu Premium Gum Care birstes uzgalis ir perfekti saderīgs ar jebkuru Philips Sonicare zobu sukas rokturi, izņemot PowerUp Battery un Essence. Tas ir viegli uzspraužams un noņemams, nodrošinot vieglu nomaiņu un zobu tīrīšanu.
 
Rūpīgi pārbaudīts atbilstoši jūsu mutes dobuma veselības prasībām Visi Philips Sonicare birstes uzgaļi ir droši un saudzīgi zobiem un smaganām. Pārbaužu ietvaros tiek vērtēta uzgaļu efektivitāte visos darbības režīmos, lai garantētu izcilu veiktspēju un izturību katrā tīrīšanas reizē.
 
Automātiski izvēlas optimālu darbības režīmu vislabākajiem rezultātiem****Automātiski izvēlas optimālu darbības režīmu vislabākajiem rezultātiem**** Birstes uzgaļu ērtā BrushSync™ viedā savienošanas funkcija ļauj bez liekām pūlēm nodrošināt optimālu tīrīšanas rezultātu****. Philips Sonicare C2 Optimal Clean birstes uzgalis savienojas ar Philips Sonicare zobu sukas rokturi, kas atbalsta BrushSync™ viedo savienošanos****, tas automātiski izvēlas tīrīšanai piemērotāko darbības režīmu un intensitātes līmeni. Jums atliek tikai tīrīt.