Zīmols

SWISSDENT PROFI Whitening Soft zobu birste ar mīkstiem sariņiem, 1 gab

SWISSDENT PROFI Whitening Soft zobu birste ar mīkstiem sariņiem,  1 gab
SWISSDENT PROFI Whitening Soft zobu birste ar mīkstiem sariņiem,  1 gab SWISSDENT PROFI Whitening Soft zobu birste ar mīkstiem sariņiem,  1 gab SWISSDENT PROFI Whitening Soft zobu birste ar mīkstiem sariņiem,  1 gab SWISSDENT PROFI Whitening Soft zobu birste ar mīkstiem sariņiem,  1 gab SWISSDENT PROFI Whitening Soft zobu birste ar mīkstiem sariņiem,  1 gab
Zīmols: SWISSDENT
Preces kods:
Pieejamība: Ir pieejams
Cena: 5.90€
Bez Nodokļa: 4.88€

SWISSDENT zobu birstēm ir ļoti maza birstes galviņa, kas aizsniedz pat visgrūtāk sasniedzamās mutes vietas. Ieliektā birstītes daļa cieši pieguļ izliektajai zoba kontūrai un maigi iedarbojas uz smaganām. Lai atvieglotu lietošanu, roktura pamats izveidots pēc zobārstniecības instrumenta parauga.

SWISSDENT PROFI Whitening Soft zobu birstei ir mīksti sariņi un baltinošās mikrodaļiņas. Šī zobu birste aizsargā smaganas un nodrošina precīzu tīrīšanu. Baltināšanas efektam birstei ir dubultie sariņi.

SWISSDENT PROFI Whitening Soft zobu birstes sariņi ir baltā krāsā. Pieejamas birstes ar kātiem sekojošās krāsās: balts, tumši zils, oranžs, pelēks, zaļs. Lūdzam norādīt vēlamo zobu birstes krāsu pasūtījuma piezīmēs.

Tehniskā specifikācija
Artikuls
Iepakojums
Produkta tips
Ražotājvalsts
Sastāvs
Svītru kods
Ražotājs