Zīmols

SWISSDENT PROFI Colours Soft Medium zobu birste ar vidēji mīkstiem sariņiem, 1 gab

SWISSDENT PROFI Colours Soft Medium zobu birste ar vidēji mīkstiem sariņiem,  1 gab
SWISSDENT PROFI Colours Soft Medium zobu birste ar vidēji mīkstiem sariņiem,  1 gab SWISSDENT PROFI Colours Soft Medium zobu birste ar vidēji mīkstiem sariņiem,  1 gab SWISSDENT PROFI Colours Soft Medium zobu birste ar vidēji mīkstiem sariņiem,  1 gab SWISSDENT PROFI Colours Soft Medium zobu birste ar vidēji mīkstiem sariņiem,  1 gab
Zīmols: SWISSDENT
Preces kods:
Pieejamība: Ir pieejams
Cena: 5.90€
Bez Nodokļa: 4.88€

SWISSDENT zobu birstēm ir ļoti maza birstes galviņa, kas aizsniedz pat visgrūtāk sasniedzamās mutes vietas. Ieliektā birstītes daļa cieši pieguļ izliektajai zoba kontūrai un maigi iedarbojas uz smaganām. Lai atvieglotu lietošanu, roktura pamats izveidots pēc zobārstniecības instrumenta parauga.

SWISSDENT PROFI Colours Soft Medium zobu birstei ir vidēji mīksti sariņi. Aizsargā smaganas un nodrošina precīzu zobu tīrīšanu.

SWISSDENT PROFI Colours Soft Medium zobu birstes pieejamas sekojošās krāsās: balta birste ar sarkaniem sariņiem; melna birste ar melniem sariņiem; melna birste ar sarkaniem sariņiem; sarkana birste ar sarkaniem sariņiem; zila birste ar ziliem sariņiem; pelēka birste ar sarkaniem sariņiem. Lūdzam norādīt vēlamo zobu birstes krāsu pasūtījuma piezīmēs.

Tehniskā specifikācija
Artikuls
Iepakojums
Produkta tips
Ražotājvalsts
Sastāvs
Svītru kods
Ražotājs