Zīmols

Philips Sonicare FlexCare Platinum Connected HX9192/02 elektriskā zobu birste

Philips Sonicare FlexCare Platinum Connected HX9192/02 elektriskā zobu birste
Zīmols: Philips Sonicare
Preces kods: HX9192/02
Pieejamība: Ir pieejams
Cena: 179.99€ 145.00€
Bez Nodokļa: 119.83€

Vieda tīrīšana. Izcili rezultāti.

Līdz pat 10 reizēm labāka aplikumu likvidēšana un veselīgākas smaganas*

 • Sekojiet zobu sukas kustībām un notīriet pilnīgi visas zonas

  FlexCare Platinum Connected pozicionēšanas sensors parāda zonas, kuras tīrāt pārāk maz, un tādējādi ļauj uzlabot tīrīšanas rezultātu. Ja mutes dobumā ir vietas, kuras regulāri netiek notīrītas, pozicionēšanas sensors tās reģistrē un informē par tām.

 • Brīdina, ja izdarāt pārāk lielu spiedienu uz zobiem

 • Jūs varat nepamanīt, ka spiežat zobu suku pārāk stingri, taču FlexCare Platinum Connected to noteikti pamanīs. Ja spiediens ir pārāk liels, intuitīvais spiediena sensors aktivizē zobu sukas roktura pulsācijas funkciju un jūs zināsiet, kuros brīžos jāsāk tīrīt saudzīgāk. Pētījumu ietvaros 7 no 10 aptaujātajiem “agresīvajiem” zobu tīrītājiem, izmantojot šo spiediena sensoru, sāka tīrīt zobus saudzīgāk

 • Mudina samazināt beršanas kustības

 • Ja lietojat elektrisko zobu suku, ļaujiet, lai tā padara darbu jūsu vietā, un neveiciet beršanas kustības manuāli. FlexCare Platinum Connected ir integrēts beršanas sensors, kas ļaus mazināt ierasto beršanas kustību un apgūt optimālu tīrīšanas tehniku, ļaujot saudzīgāk notīrīt zobus.

 • TouchUp dod vēl vienu iespēju notīrīt nenotīrītās vietas

 • Ja tīrīšanas laikā kāda zona paliek nenotīrīta, Philips Sonicare lietotne, kas seko zobu sukas kustībām, informē jūs par attiecīgajām vietām un aicina atgriezties, lai tās notīrītu. TouchUp sniedz individuāli pielāgotus padomus, balstoties datos par jūsu zobu tīrīšanas īpatnībām un ļaujot jums nekavējoties notīrīt aizmirstās vietas, lai rezultāts būtu nevainojams

 • Pievērsiet īpašu uzmanību problēmzonāmPadomi, kas ļauj uzlabot tīrīšanas procesu

  FlexCare Platinum Connected ļauj izvirzīt ikdienas mērķus un sekot sasniegumiem. Sonicare lietotne saglabā nesenākos tīrīšanas datus, ļaujot jums vienkāršā veidā pārskatīt rezultātus. Lietotne sniedz individuālus padomus, ieteikumus un atgādinājumus, kas ļauj laika gaitā uzlabot tīrīšanas tehniku. Ar šīs lietotnes palīdzību varat koplietot savu zobu tīrīšanas pārskatu ar savu zobārstu.

 • Ja jūsu zobārsts mutes dobumā ir konstatējis konkrētas zonas, kurām aplikuma veidošanās, smaganu atkāpšanās vai citu iemeslu dēļ ir nepieciešams pievērst papildu uzmanību, talkā nāks FlexCare Platinum Connected. Lietotnē Sonicare varat savā individuālajā mutes dobuma attēlā izcelt attiecīgās problēmzonas un atcerēties tām pievērst īpašu uzmanību katrā zobu tīrīšanas reizē.

 • Vienmēr ziniet sava birstes uzgaļa tīrīšanas efektivitāti

  Normālas lietošanas apstākļos birstes uzgalis ar laiku nolietojas un zaudē stingrību. Sonicare lietotnē ir integrēta birstes uzgaļa efektivitātes uzraudzības funkcija, kas seko birstes uzgaļa efektivitātei, balstoties datos par faktisko tīrīšanas ilgumu un spiedienu. Lietotne jūs informēs, ja būs pienācis laiks veikt birstes uzgaļa nomaiņu, tādējādi ļaujot jums vienmēr sasniegt nevainojamu rezultātu. Lietotnē ir iespējams pasūtīt arī jaunus birstes uzgaļus.

 • Nodrošina pielāgotu zobu tīrīšanu

 • Ar trim intensitātes iestatījumiem un trim tīrīšanas režīmiem FlexCare Platinum Connected nodrošina maksimāli ērtu un patiesi visaptverošu tīrīšanu. Izmantojiet Clean režīmu izcilai ikdienas tīrīšanai vai White režīmu plankumu likvidēšanai. Ja vēlaties īpašu uzmanību pievērst problēmzonām, sasniegsiet izcilus rezultātus ar Deep Clean režīmu. Iestatiet zemu, vidēju vai augstu intensitāti atbilstoši savām vēlmēm. Lai iegūtu vislabākos rezultātus, izvēlieties augstu intensitātes līmeni

 • BrushPacer intervālu taimeris signalizē, kad ir pienācis laiks turpināt ar nākamo zonu mutes dobumā, savukārt Smartimer palīdz īstenot zobārstu ieteikto divas minūtes ilgo tīrīšanas procesu. Abi kopā tie rada ideāli piemērotus apstākļus kvalitatīvai zobu tīrīšanai

 • Pielāgojas zobu un smaganu kontūrām visaptverošai tīrīšanai

 • AdaptiveClean ir vienīgais elektriskās zobu birstes uzgalis, kas spēj pielāgoties zobu un smaganu unikālajai formai. Pateicoties mīkstajām, elastīgajām gumijas sānu malām, šis birstes uzgalis var pielāgoties jebkuram izliekumam un spēj likvidēt līdz pat 10 reizēm vairāk aplikuma nekā manuālā zobu suka. Pārvietojoties līdz ar smaganu līniju, šis birstes uzgalis amortizē pārmērīgo tīrīšanas spiedienu, lai netraumētu smaganas neatkarīgi no jūsu zobu tīrīšanas tehnikas.

  Taimeris veicina rūpīgu tīrīšanu


 • .

 • Dinamiska tīrīšanas darbība veselīgākam mutes dobumam

  FlexCare Platinum zobu birstei ir vairāk nekā 31 000 gājieni minūtē, un tā nodrošina nepārspējamu tīrību, ko var gan redzēt, gan sajust. Sonic tehnoloģijas dinamiskās tīrīšanas darbības laikā šķidrums tiek novadīts dziļi starp zobiem un gar smaganu līniju. Kamēr FlexCare Platinum zobu birste saudzīgi masē smaganas, vienlaikus tā uzlabo asinsriti un atvieglo aplikuma noņemšanu. Šādas tīrīšanas izcilie rezultāti ir klīniski apstiprināti.

 • Nogaliniet baktērijas ar birstes uzgaļa UV dezinfekcijas līdzekli

 • Nodrošiniet birstes uzgaļa higiēnisku tīrību ar Philips UV dezinfekcijas tehnoloģiju palīdzību. FlexCare Platinum Sonic zobu sukas komplektācijā ietvertais UV dezinfekcijas līdzeklis ir īpaši izstrādāts, lai palīdzētu iznīcināt uz birstes uzgaļiem esošās baktērijas. Dezinficēšanas ierīce apstaro birstes uzgaļa augšdaļu ar dezinficējošu gaismu, kas palīdz nogalināt līdz pat 99 % baktēriju

 • Paredzēts jūsu dzīvesstilam


 • Pilnībā uzlādēta FlexCare Platinum Connected zobu suka spēj nodrošināt akumulatora enerģiju līdz pat divas nedēļas ilgai regulārai lietošanai. Ērtais ceļojumu futrālis un kompaktais ceļojumu lādētājs ļauj Philips Sonicare ērti paņemt līdzi uz darbu, nodarbībām vai atvaļinājumā.

iIInovatīva soniskā tehnoloģija

 
Iesaka Latvijas Zobu Higiēnistu asociācija