Zīmols
Padomi

Beverly Hills Formula

Rādīt: Sarakstā / Režģī
Rādīt:
Kārtot pēc:
Beverly Hills Formula  mīksta zobu birste ar 6008 sariņiem
Mīksta Zobu birste Zobu birste ar 6008 noapaļotiem sariņiem. Maiga pret smaganām un zobu emalju. Ražots: Šveicē ZOBU BIRSTES KRĀSU NORĀDIET KOMENTĀRĀ Pieejamās sariņu krāsas - rozā,..
5.50€
Bez nodokļa: 4.55€
Beverly Hills Formula  mīksta zobu birste ar ogli
Beverly Hills Formula - Mīksta Zobu birste ar aktivētās ogles pārklātiem sariņiem Zobu birste ar 6008 noapaļotiem sariņiem. Maiga pret smaganām un zobu emalju. Ražots: Šveicē ..
5.50€
Bez nodokļa: 4.55€
Beverly Hills Formula Natural White Total Breath Black baltinoša zobu pasta, 100ml
Zemas abrazivitātes baltinoša zobu pasta ar aktivēto ogli – dabiski baltiem zobiem un svaigai elpai!   Aktivētā ogle efektīvi, nebojājot zobu emalju, cīnās ar tanīn..
4.50€
Bez nodokļa: 3.72€
Beverly Hills Formula Perfect White Black baltinoša zobu pasta 100ml
Perfect White Black  Baltinoša zobu pasta. Zobu pasta ar aktivēto ogli palīdz likvidēt sliktu mutes aromātu izraisošās baktērijas, kā arī atsvaidzina elpu. Papildus tam aktivētā ogle i..
5.50€
Bez nodokļa: 4.55€
Beverly Hills Formula Perfect White Black mutes skalojamais līdzeklis, 500ml
    Mutes skalojamais līdzeklis palīdz noņemt traipus un netīrumus dziļi starp zobiem, kur ar parasto zobu birsti nav iespējams piekļūt. Palīdz noņemt (kafijas, tējas, tabakas, sa..
7.90€ 6.50€
Bez nodokļa: 5.37€
Beverly Hills Formula Perfect White Black Sensitive baltinoša zobu pasta 100ml
Perfect White Sensitive – Baltinoša zobu pasta jutīgiem zobiem! Baltinošās zobu pastas likvidēs vīna, tējas un tabakas radītos traipus. Salīdzinot ar citām baltinošajām zobu pastām, kuras galvenokā..
5.50€ 3.99€
Bez nodokļa: 3.30€
Beverly Hills Formula Perfect White Gold baltinoša zobu pasta, 100ml
Šīs zobu pastas sastāvā ir īstas zelta daļiņas. Zelts jau no seniem laikiem ir pazīstams ar savu spēju pretoties baktērijām, kā arī zelts var uzlabot asinsriti. Beverly Hills Formula ir apvienojusi..
5.99€
Bez nodokļa: 4.95€
Beverly Hills Formula Perfect White Optic Blue baltinoša zobu pasta, 100ml
Perfect White  Optic Blue  Beverly Hills Formula Perfect White zobu pasta nodrošina profesionālu zobu baltināšanu, lai sasniegtu īstenu „Holivudas smaidu” bez stipri abrazīvu un ..
5.50€
Bez nodokļa: 4.55€
Beverly Hills Formula Professional White Black Pearl zobu pasta 100 ml
JAUNUMS! TAGAD IEGŪT BALTUS ZOBUS IR VĒL VIEGLĀK. LASI PAR PASTU VAIRĀK TE - http://www.baltizobi.lv/informacija/professional-white-baltinosa-zobu-pasta Jaunā advancētā formula satur a..
12.99€ 9.99€
Bez nodokļa: 8.26€
JAUNUMS! Beverly Hills Formula Perfect White Gold mutes skalojamais līdzeklis, 500ml
Perfect White Gold satur īstas zelta daļiņas, tas palīdz noņemt dziļus traipus, kas radušies no tējas, kafijas, sarkanvīna, tabakas un asu ēdienu lietošanas uzturā. Tas padara gaišākus un ..
8.90€ 7.50€
Bez nodokļa: 6.20€