Zīmols
Padomi

Zobu pasta

Rādīt: Sarakstā / Režģī
Rādīt:
Kārtot pēc:
Jack N` Jill bērnu dabīgā zobu pasta - banāns, 50g
Bērniem no pirmā zoba. Zobu pasta ar pievienotu ksilitolu, bioloģisku kliņģerīti, kas aizsargā smaganas, un bioloģiskiem banāniem kā dabīgām smaržvielām. Bez fluora, cukura, krāsvielām, SLS..
7.50€
Bez nodokļa: 6.20€
Jack N` Jill bērnu dabīgā zobu pasta - mellene, 50g
50 gr Bērniem no pirmā zoba. Zobu pasta ar pievienotu ksilitolu, bioloģisku kliņģerīti, kas aizsargā smaganas, un bioloģiskiem mellenēm kā dabīgām smaržvielām. Bez fluora, cukura, krāsv..
7.50€
Bez nodokļa: 6.20€
Jack N` Jill bērnu dabīgā zobu pasta - zemene, 50g
Bērniem no pirmā zoba. Zobu pasta ar pievienotu ksilitolu, bioloģisku kliņģerīti, kas aizsargā smaganas, un bioloģiskiem zemenēm kā dabīgām smaržvielām. Bez fluora, cukura, krāsvielām, SLS,..
7.50€
Bez nodokļa: 6.20€
Jack N` Jill bērnu dabīgā zobu pasta bez garšas 50g
Bagāta ar ksilitolu Bez: salicilāta, fluorīda, cukura, krāsvielām, SLS, mākslīgajiem konservantiem, glutēna, BPA.  Ērti lietojams.  Ražots Austrālijā   ..
7.50€
Bez nodokļa: 6.20€
R.O.C.S Baby mild care "Liepzieds"
Maiga zobu pasta mazuļu pirmajiem zobiņiem ar liepziediem. Piemērota bērniņiem no 0-3 gadiem. ..
6.99€
Bez nodokļa: 5.78€
R.O.C.S Baby mild care"kumelīte"
Zobu pasta bērniem no 0 līdz 3 gadiem ar kumelītēm. ..
6.99€
Bez nodokļa: 5.78€
R.O.C.S JUNIOR augļu
Dabiska zobu pasta bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem. Paredzēts speciāli bērniem, kuriem notiek pastāvīgs zobu izvirdums Nodrošina aizsardzību pret kariesu un nostiprina pastāvīgo zobu emalju. Nesa..
5.99€
Bez nodokļa: 4.95€
Dabiska zobu pasta bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem. Izstrādāts īpaši bērniem, kuriem notiek pastāvīgs zobu izvirdums Nodrošina aizsardzību pret kariesu un nostiprina pirmo pastāvīgo zobu emalj..
5.99€
Bez nodokļa: 4.95€
Zīmols
Padomi