Zīmols

JAUNUMS! Beverly Hills Formula Perfect White Gold mutes skalojamais līdzeklis, 500ml

JAUNUMS! Beverly Hills Formula Perfect White Gold mutes skalojamais līdzeklis, 500ml
Zīmols: Beverly Hills Formula
Preces kods: Gold
Pieejamība: Ir pieejams
Cena: 8.90€ 7.50€
Bez Nodokļa: 6.20€

Perfect White Gold satur īstas zelta daļiņas, tas palīdz noņemt dziļus traipus, kas radušies no tējas, kafijas, sarkanvīna, tabakas un asu ēdienu lietošanas uzturā. Tas padara gaišākus un mirdzošākus Jūsu zobus un ilgstoši uztur elpu svaigu. Palīdz novērst zobakmens veidošanos. Tāpat pateicoties zelta antibakteriālajām īpašībām, tas nomierina iekaisušas un asiņojošas smaganas, kā arī uzlabo to veselību.

Vislabākos rezultātus iespējams sasniegt, lietojot kopā ar BeverlyHillsFormula zobu pastām, skalojot muti pēc zobu tīrīšanas ar zobu pastu divas reizes dienā. Sakratiet pirms lietošanas! Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Nav ieteicams bērniem zem 12 gadu vecuma.

Sastāvs: Aqua Glycerin, Alcohol Denat., PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Fluoride, Tetrapotassum Pyrophosphate, Gold, Lactose, Potassium Silicate, Aluminium Silicate, Calcium Aluminium Borosilicate, Aroma, Ceratonia Siliqua Gum, Xanthan Gum, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Saccharin, Tin Oxide, Silica, Sodium Benzonate, CI16255, CI19140, CI77891, CI77491

Sodium Fluoride 0.022% wlw 100ppmF 
Tehniskā specifikācija
Artikuls
Iepakojums
Produkta tips
Ražotājvalsts
Sastāvs
Svītru kods
Ražotājs