Zīmols
Padomi

Mutes skalojamie līdzekļi

Izvērstā kategorija

Rādīt: Sarakstā / Režģī
Rādīt:
Kārtot pēc:
Beverly Hills Formula Perfect White Black mutes skalojamais līdzeklis, 500ml
    Mutes skalojamais līdzeklis palīdz noņemt traipus un netīrumus dziļi starp zobiem, kur ar parasto zobu birsti nav iespējams piekļūt. Palīdz noņemt (kafijas, tējas, tabakas, sa..
7.90€ 6.50€
Bez nodokļa: 5.37€
JAUNUMS! Beverly Hills Formula Perfect White Gold mutes skalojamais līdzeklis, 500ml
Perfect White Gold satur īstas zelta daļiņas, tas palīdz noņemt dziļus traipus, kas radušies no tējas, kafijas, sarkanvīna, tabakas un asu ēdienu lietošanas uzturā. Tas padara gaišākus un ..
8.90€ 7.50€
Bez nodokļa: 6.20€
Octenidol Antibakteriāls mutes skalojamais līdzeklis 250 ml
Octenidol ®  mutes skalojamas līdzeklis Plusi: - efektīva aizsardzība pret parodontītu un gingivītu - efektīvs arī pret MRSA - antibakteriāls - nekrāso zobus* - nesatur..
7.47€
Bez nodokļa: 6.18€
SWISSDENT EXTREME baltinošs mutes skalošanas līdzeklis, 300ml
SWISSDENT EXTREME mutes skalošanas līdzeklis nodrošina ilgstošu svaigu elpu. Pateicoties patentētajai Oxygard® tehnoloģijai, ikdienas lietošana nodrošina pakāpenisku zobu baltināšanu. EXTREME mutes..
19.00€
Bez nodokļa: 15.70€
SWISSDENT EXTREME izsmidzināms mutes dobuma kopšanas līdzeklis, 9ml
SWISSDENT EXTREME izsmidzināmais mutes dobuma kopšanas līdzeklis nodrošina tūlītēju svaigu elpu pēc smēķēšanas, alkohola vai pārtikas lietošanas. Pateicoties patentētajai Oxygard® tehnoloģijai,..
11.85€
Bez nodokļa: 9.79€
SWISSDENT PURE atsvaidzinošs mutes skalošanas līdzeklis, 300ml
SWISSDENT PURE mutes skalošanas līdzeklis nodrošina ilgstošu svaigu elpu. Lietojot katru dienu, mazina baktēriju vairošanos un aplikuma veidošanos, profilaktiski mazinot halitozi (sliktu elpu). Tur..
19.00€
Bez nodokļa: 15.70€
Zīmols
Padomi