Padomi

Kurš ir labākais PHILIPS Sonicare 2019? Salīdzinājums

Kurš ir labākais PHILIPS Sonicare 2019? Salīdzinājums

Elektriskā zobu birste šobrīd ir labākais ieguldījums Jūsu zobu veselībā. Tās vairs nav tikai ar baterijām darbināmas vibrējošas mantiņas bērniem. Tehnoloģijas attīstās un PHILIPS Sonicare elektriskās zobu birstes ir sevi zinātniski pierādījušas.

Bet kā, lai izlemj kuru no visām iegādāties? Ko nozīmē dažādie cipari un apzīmējumi uz kastēm un ar ko tad šīs birstes atšķiras viena no otras. Esam izveidojuši tabulu kurā salīdzināsim visus mums šobrīd pieejamos PHILIPS Sonicare modeļus un izskaidrosim ar ko tie atšķiras viens no otra.

 

*

 

Biežāk uzdotie jautājumi un mīti par PHILIPS Sonicare zobu birstēm:

Kuri uzgaļi der manai elektriskajai zobu birstei?

JEBKURAI elektriskajai zobu birstei PHILIPS Sonicare, der JEBKURA maināmā galviņa no PHILIPS Sonicare. Visām birstēm un uzgaļiem ir vienāda savienošanas sistēma. Neatkarīgi no tā kādi uzgaļi sākotnēji bija pievienoti jūsu zobu birstei, varat izvēlēties jebkurus citus no plašā klāsta. (mīkstus, cietākus, lielos, mazos, utt.)

Vai cipari uz kastēm / modeļa nosaukumi nozīmē to cik jaudīga ir zobu birste? ( 5100, 4500, 3 series, DiamondClean, utt.)

, šie ir vienkārši modeļu nosaukumi. Protams starp modeļiem ir atšķirības, tomēr tas neietekmē to efektivitāti. Neatkarīgi no modeļa visas zobu birstes tīra vienlīdz efektīvi standarta režīmā. Galvenās atšķirības ir komplektācijā, dizainā, programmu skaitā, aksesuāros.

Cik bieži jāmaina uzgaļi?

Tikpat bieži cik maināt parasto zobu birsti. Rekomendācija ir reizi trīs mēnešos tieši tā pat kā parasto zobu birsti. Jo tas ir laika posms kurā uz birstes sariņiem sāk veidoties mikrobi un būtu vēlams birsti nomainīt.

 

 

Funkcijas un to skaidrojumi

Tīrīšanas režīmu skaits:

Visām zobu birstēm ir Clean funkcija, tas ir standarta tīrīšanas režīms, kurš ilgst 2min. Katra cita funkcija ir šī režīma variācijas. Gum Clean, Sensitive, Deep Clean, Whitening utt.

Akumulatora dzīves ilgums:

Cik ilgi birste spēj darboties no pilnas uzlādes. (tīrot zobus katru dienu, divreiz dienā)

Spiediena Sensors:

Brīdina lietotāju, ja pārāk stipri (pārmērīgu spiedienu) tīrāt zobus.

Bluetooth aplikācija:

Iespēja savienot savu zobu birsti ar aplikāciju mobilajā viedtālrunī. Atkarībā no birstes un aplikācijas būs iespējams sekot līdzi (vai tīrāt zobus pareizā leņķī, vai vienlīdz labi iztīrījāt visus zobus, kad mēdzat lietot pārmērīgu spiedienu, vai tīrāt zobus regulāri, sekot līdzi vai izmantojat mutes skalojamo līdzekli/mēles tīrāmo uzgali, utt)

Intensitātes regulēšana

Iespējams regulēt zobu birstes jaudu.

Ceļojuma futlāris:

Iespējams droši iepakot līdzņemšanai zobu birsti un 2 maināmos uzgaļus. Atkarībā no modeļa, mainās futlāra dizains un DiamondClean sērijas modeļiem (izņemot DiamondClean Smart) ir arī iespējams uzlādēt zobu birsti no futlāra ar USB vada palīdzību no datora vai rozetes.

Sterilizātors:

Ierīce, kura paredzēta maināmo uzgaļu dezinficēšanai. Vienlaicīgi var ievietot 2 maināmos uzgaļus. Dezinficēšana tiek veikta ar zilās UV lampas palīdzību. Dezinficētājs darbojas arī kā lādēšanas stacija zobu birstei.

Uzgaļu maiņas sensors:

Lampiņa uz zobu birstes kura atgādina, kad ir pienācis laiks nomainīt zobu birstes uzgali. (arī zobu birstēm sariņos ir indikators (tumši zili sariņi), kuram izbalējot tiek vizuāli atgādināts, kad ir laiks mainīt uzgaļus.

 

Labākā Izvēle Šobrīd

 

Labākā Ekonomiskā:

Philips Sonicare ProtectiveClean HX6807/04

Šī šobrīd ir viena no lētākajām PHILIPS elektriskajām zobu birstēm, tomēr šajā birstē ir iekļautas funkcijas, kuras agrāk bija sastopamas tikai PHILIPS Premium klases zobu birstēs (spiediena sensors, elegants dizains, uzgaļu maiņas sensors, regulējama intensitāte)

Šīs birstes koplektācija:

 • Birste:
  • Spiediena sensors
  • 2 intensitātes līmeņi
 • Akumulatora darbība 2 nedēļas
 • Uzgaļu maiņas sensors
 • 1 maināmā galviņa:
  • C2 Optimal Plaque Defence
 • Lādētājs

 

 

Labākā PHILIPS Sonicareelektriskā birste kopumā:

Philips Sonicare HX9192/02 FlexCare Platinum Connected

Šī šobrīd ir labākā PHILIPS elektriskā zobu birste, ja aplūkojam cenu un ko par to iegūstam. Jo šajā zobu birstē ir visas Premium klases opcijas (spiediena sensors, intensitātes regulēšana, maināmas programmas, ceļojuma futlāris, uzgaļu dezinficētājs un pat aplikācija telefonā). Vairāk par šīs birstes aplikāciju un ko tā dod vari lasīt spiežot ŠEIT.

 Tomēr šīs birstes cena ir daudzkārt zemāka 145 EUR* salīdzinot ar citām Premium klases birstēm DiamondClean Smart 239,00 EUR, vai vecākās paaudzes DiamondClean birstes 169,00 EUR (kurām nemaz nav spiediena sensoru, regulējamu intensitāšu, aplikācijas telefonā)

Philips Sonicare HX9192/02 FlexCare Platinum Connected

 • Birste:
  • Spiediena sensors
  • 3 intensitātes līmeņi
  • 3 programmas
 • Akumulatora darbība 2 nedēļas
 • 2 maināmas galviņas
  • Premium Plaque defence
  • Intercare
 • Lādētājs
 • Ceļojuma futlāris
 • Uzgaļu dezinficētājs / lādētājs
 • Aplikācija telefonā

 

 

*Cenas var mainīties. Cenas bija aktuālas publikācijas brīdī.

 

 


Saistītie produkti