Notice: Undefined index: name in /home/kmik/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_product_product.php on line 34 Beverly Hills Formula Perfect White zobu pastas MIX, 4 x 100ml
Zīmols

Beverly Hills Formula Perfect White zobu pastas MIX, 4 x 100ml

Beverly Hills Formula Perfect White zobu pastas MIX, 4 x 100ml
Zīmols: Beverly Hills Formula
Preces kods: -
Pieejamība: Ir pieejams
Cena: 20.00€ 15.00€
Bez Nodokļa: 12.40€

Komplektā: 

1 gb Beverly Hills Formula Perfect White Black baltinoša zobu pasta 100ml

Zobu pasta ar aktivēto ogli palīdz likvidēt sliktu mutes aromātu izraisošās baktērijas, kā arī atsvaidzina elpu. Papildus tam aktivētā ogle ir labi zināma ar savu mīlestību pret tanīnu – tā ir viela kura atrodama kafijā, tējā, vīnā, ogās un garšvielās, kas viss rada traipus uz zobiem. Aktivētā ogle palīdz šos traipus likvidēt, nebojājot zobu emalju. Hydrated Silica apvienojumā ar Aktivēto ogli nodrošina augstas kvalitātes zobu baltināšanu, kas ir droša ikdienas lietošanai.

1 gb Beverly Hills Formula Perfect White Gold baltinoša zobu pasta, 100ml

Šīs zobu pastas sastāvā ir īstas zelta daļiņas. Zelts jau no seniem laikiem ir pazīstams ar savu spēju pretoties baktērijām, kā arī zelts var uzlabot asinsriti. Beverly Hills Formula ir apvienojusi šīs lieliskās īpašības, lai radītu ļoti efektīvu produktu. Zobu pastas sastāvā esošās vielas nodrošinās efektīvu zobu baltināšanu. Zobu pastai ir izteikts piparmētras aromāts.

1 gb Beverly Hills Formula Perfect White baltinoša zobu pasta, 100ml

Beverly Hills Formula Perfect White zobu pasta nodrošina profesionālu zobu baltināšanu, lai sasniegtu īstenu „Holivudas smaidu” bez stipri abrazīvu un ķīmisku zobu pastu palīdzības. Hydrated  Silica nodrošina zobu baltināšanas paātrinājumu kamēr traipus noņemošais  Pentasodium Triphosphate pasargā zobus no ēdienu palieku pielipšanas uz zobiem. Papildus traipu noņemšanai, Tetrasodium Pyrophosphate izveido aizsarg slāni, lai pasargātu jūsu zobus no zobakmens veidošanās. Šī formula palīdzēs saglabāt jūsu zobus žilbinoši baltus visas dienas garumā.

 

1 gb Beverly Hills Formula Perfect White Black Sensitive baltinoša zobu pasta 100ml