Jaunākie

Kurš ir labākais PHILIPS Sonicare 2019? Salīdzinājums
Elektriskā zobu birste šobrīd ir labākais ieguldījums Jūsu zobu veselībā. Tās vairs nav tikai ar baterijām darbināmas vibrējošas mantiņas bērniem. Tehnoloģijas attīstās un PHILIPS Sonicare elektriskās zobu birstes ir sevi zinātniski pierādījušas. Bet kā, lai izlemj kuru no visām iegādāties? Ko nozīmē dažādie cipari un apzīmējumi uz kastēm un ar ko tad šīs birstes atšķiras viena no otras. Esam izveidojuši tabulu kurā salīdzināsim visus mums šobrī..
Lasīt tālāk
Kādēļ Zobi Maina Krāsu?
Kāpēc zobi maina krāsu? Netīri zobi, plankumaini zobi, pilnībā dzelteni un pat melni zobi. Būsiet pārsteigti cik dažādās krāsās zobārstiem nākas redzēt pacientu zobus. Visi vēlamies skaistus baltus zobus, pirmkārt, jo tad tie ir veselīgi un otrkārt tas paceļ mūsu pašapziņu. Ir viegli saprast kādēļ kaislīgam smēķētājam ir dzelteni vai pat tumša paskata zobi, tomēr gana bieži zobi maina krāsu arī cilvēkiem, kuri dzīvo šķietami veselīgu dzīves s..
0 komentāri
Lasīt tālāk
Izmetiet zobu diegu miskastē!
ŪDENS STARPZOBU IRRIGATORI Lai noskaidrotu, kurš starpzobu ūdens irrigators ir labāks, no sākuma ir jāsaprot, kam šie aparāti ir paredzēti un kā tie strādā. Vieni no pirmajiem sekmīgajiem šādu ierīču radītājiem ir tieši kompānija WATERPIK, kas apgrozībā laida klajā savu pirmo ūdens starpzobu irrigatoru ap 1962. gadu. Konstrukcija izveidota tik veiksmīgi, ka līdz mūsdienām nekas radikāls tā tehniskajā uzbūvē nav ticis mainīts. Laikam ejot, tas ir palicis ..
Lasīt tālāk
Svarīgi Zināt Par Zobu Pastu
Ko ir vērts zināt par zobu pastu   Cena Sāksim ar pašu svarīgāko. Tu iegūsti to, par ko tu maksā. Ja zobu pasta maksā superlēti, tad negaidi no tās labus rezultātus. Vienīgais veids, kā zobu pastu dabūt pēc iespējas lētāku, ir izmantojot pašas lētākās pieļaujamās sastāvdaļas.   Fluors vai bez fluora Mēs ikdienā strādājam ar zobārstiem no visas Baltijas, kā arī bieži kontaktējamies ar zobārstiem izstādēs no ci..
0 komentāri
Lasīt tālāk
Zobu Pasta TOP 5 fakti
Zobu pastu ir nepieciešams lietot katru dienu tīrot zobus, lai izvairītos no kariesa. Šeit būs 5 interesanti fakti par zobu pastu. TOP 5 fakti par zobu pastām Neskalojiet muti uzreiz pēc zobu tīrīšanas Lielākā daļa cilvēku ir pieraduši uzreiz izskalot muti ar ūdeni tiklīdz iztīrījām zobus, tomēr daļa zinātnieku un vadošo zobārstu uzskata, ka, iespējams, tas ir gaužām nepareizi. Ir tikuši veikti vairāki pētījumi, kas iesaka lieko zobu pastu izs..
Lasīt tālāk
Viss Par Zobu Balināšanu
Kas jāzina par zobu balināšanu? Jūsu zobi ir kā sūkļi – tie absorbē. Zobiem ir poras līdzīgi kā ādai. Viss krāsainais ko jūs ēdat vai dzerat daļēji absorbējās šajās porās. Vīns, kafija, tumšās ogas, un smēķēšanas ir īpaši krāsojoši. Ar laiku jūsu zobu krāsa paliek tumšāka, šo produktu dēļ. Paši par sevi tie vairs nekļūs gaišāki, ja vien netiks mērķtiecīgi pie tā strādāts. Profesionāli balināšanas gēli ir veidoti tā lai ie..
0 komentāri
Lasīt tālāk
5 Ēdieni Veselākiem Zobiem.
  Ābols dienā, lai pie ārsta nebūtu jāiet? (Apple a day keep doctor away) Izrādās tam ir sava daļas patiesības. Viss ko mēs ēdam atspoguļojas mūsu zobos. Piemēram ieturot nepareizu diētu to iespējams redzēt mutes dobumā. (ADA AmericanDentalAssociation). Lietojiet uzturā šos ēdienus lai uzlabotu zobu veselības stāvokli. Siers Ja jums jau tā pat garšo siers, tad tagad ir vēl viens iemesls to iemīlēt. Saskaņā ar veiktu pētījumu tika atklāts ka si..
Lasīt tālāk
8 pārsteidzoši ēdieni kas bojā zobus
8 pārsteidzoši ēdieni kurus jūsu zobārsts neēd. Visiem ir zināms ka noteiktu ēdienu lietošana uzturā nav ieteicama, jo tie var bojāt zobus – konfektes, cukurs.  Lai gan daudzi iesaka šos produktus nelietot vispār, lielākā daļa zobārstu tomēr atdzīst ka samērīgos daudzumos lietot drīkst, bet galvenokārt ir jāpievērš uzmanība kārtīgai zobu tīrīšanai. Vienalga vai izvēlaties šos ēdienus nelietot vispār  vai samazināt to daudzumu uzturā, ..
0 komentāri
Lasīt tālāk
4 Iemesli Kādēļ Zobārstniecība Ir Tik Dārga
Daudziem cilvēkiem ir bail doties pie zobārsta, jo viņi zina, ka process var būt nepatīkams un pat ļoti, ļoti sāpīgs. Un fakts, ka par šīm mocībām tiks piestādīts milzīgs rēķins nemudina mūs turp doties biežāk. Balstoties uz mūsu pieredzi, ciešo sadarbību ar zobārstniecībām un zināšanām, Baltizobi.lv sastādīja sarakstu ar 4, mūsuprāt, galvenajiem iemesliem, kādēļ zobārstniecība ir tik dārga. Studiju maksa. Zobārstniecības profesija ir pa..
0 komentāri
Lasīt tālāk
Zobu kariess - 24.08.2012
Karies ir slimība, patoloģisks dinamisks process, kas rods uz zoba virsmas zem bakteriālā aplikuma un izaužas kā minerālvielu zudums no zobu cietajiem audiem ar sekojošu zoba audu destruciju (noārdīšanos). Karies ir hroniska infekcijas slimība! (izraisa mikroorganismi) Kariozs defekts ir slimības vēlīns simptoms.           Lai rastos kariozs bojājums nepieciešams – zobs, ogļhidrāti, mikroorganismi, siekalas un ..
Lasīt tālāk
  Ir divu veidu zobu jūtīgums: Dentīna jūtīgums rodas, kad zoba vidējais slānis dentīns kļūst neaizsargāts. Parasti dentīns nav pakļauts ārēju apstākļu iedarbībai, jo zoba redzamajā daļā dentīnu klāj emalja, bet zoba saknes daļā – cements. Dentīna slānī atrodas sīkas atverītes, katrā no tām ieiet ļoti tievs nerva atzarojums no zoba iekšienē esošajiem mīkstajiem audiem – pulpas. Ja dentīna slānis ar sīkajiem nerviem atsedzas, un..
0 komentāri
Lasīt tālāk
Zobu balināšana - 11.06.2012
  Zobu balināšana uzlabo izskatu, taču ne vienmēr ir ieteicama. "Ja zobi ir daudz plombēti, tilti un kroņi saplaisājuši, zobu emalja trausla, cenšos pacientus atrunāt no zobu balināšanas," stāsta daktere I. Priedniece. "Zobu balināšanu var salīdzināt ar matu balināšanu - tāpat kā balinātājs padara matus trauslus, tā tas ietekmē arī zobu emalju. Tomēr zinātniski nav pierādīts, ka pēc profesionāli veiktas balināšanas zobu emalja kļūst trauslā..
0 komentāri
Lasīt tālāk