Bērnu zobu pastas

Rādīt: Sarakstā / Režģī
Rādīt:
Kārtot pēc:
PUTZI bērnu zobu pasta - tutti frutti 50 ml
Bērnu zobu pasta, ar kalciju un fluoru. 50 ml Paredzēta pašiem mazākajiem līdz skolas vecuma bērniem. Garša - Tutti Fruti + Kalcijs ..
2.49€
Bez nodokļa: 2.06€
R.O.C.S Kids "Citrusaugu varavīksne" zobu pasta bērniem ROCS
Zobu pasta R.O.C.S.® Kids „Citrusaugu varavīksne” ar eksotisku citrona, apelsīna un vaniļas garšu.   Iedarbīga zobu pasta bērniem vecumā no 4 līdz 7 gadiem, izstrādāta, pieda..
7.00€
Bez nodokļa: 5.79€
R.O.C.S. Medical Minerals remineralizējošā želeja bērniem un pusaudžiem ar zemeņu garšu ROCS, 35ml
SASTĀVA ĪPATNĪBAS   Biopieejamu kalcija, fosfora un magnija savienojumu avots, kas stiprina emalju. Želejas sastāvā iekļautais ksilīts paaugstina kompleksa remineralizējošo pote..
9.00€
Bez nodokļa: 7.44€
R.O.C.S. PRO BABY zobu pasta vismazākajiem (0-3) ROCS, 35ml
Zobu pasta R.O.C.S. PRO Baby ir paredzēta mazuļu zobu kopšanai, sākot no visagrākā vecuma ‒ no 0 līdz 3 gadiem. Izgatavota uz ļoti maigu sastāvdaļu pamata, kuras, no vienas puses, nodrošina kva..
5.00€
Bez nodokļa: 4.13€
R.O.C.S. PRO Brackets&Ortho zobu pasta ROCS, 100ml
Nevainojumam Jūsu smaida skaistumam, lietojot ortodontiskas un ortopēdiskas stomatoloģijas konstrukcijas. Dažādas mutes dobuma konstrukcijas, piemēram, breketes, noņemamās ortodontiskās ierīces..
6.99€
Bez nodokļa: 5.78€
R.O.C.S. PRO Kids zobu pasta bērniem ar meža ogu garšu ROCS
Zobu pasta piena un pastāvīgo zobu aizsardzībai pret kariesu. Aktīva minerālvielu formula. 97% dabisku sastāvdaļu.  Kalcija glicerofosfāts un ksilīts (10%) piesātina emalju ar minerāliem u..
7.00€
Bez nodokļa: 5.79€
R.O.C.S. Teens zobu pasta ar kolas un citrona garšu ROCS, 60 ml
Visu laiku pusaudžu mīļākā garša ‒ Coca Cola. Tā motivē viņus tīrīt zobus regulāri. Atklāsim jums mūsu „receptes” noslēpumu ‒ kolas aromāts tiek panākts ar diviem komponentiem: kanēli un citrusaugļ..
7.00€
Bez nodokļa: 5.79€
R.O.C.S. Teens zobu pasta ar meža zemeņu garšu ROCS, 60 ml
Perfekta meža zemeņu un piparmētras kombinācija liks biežāk turēt zobu birsti rokā! Zobu pastai, ar kuru bērni un pusaudži tīra zobus, ir jāatbilst viņu psiholoģiskajām vecuma īpatnībām! ..
7.00€
Bez nodokļa: 5.79€
TodayDent zobu pasta bērniem 75ml
Zobu pasta bērniem no 2 līdz 6 gadu vecumam. Efektīvi noņem aplikumu un aizsargā pret kariesu. Zobu pasta satur fluorīdu (500 ppm). Viegli noņem kaitīgo aplikumu. Zema abrazivitāte. Lietoša..
2.99€
Bez nodokļa: 2.47€