Baltinošās zobu pastas

Rādīt: Sarakstā / Režģī
Rādīt:
Kārtot pēc:
Beverly Hills Formula Natural White Black baltinoša zobu pasta, 125ml
Zemas abrazivitātes baltinoša zobu pasta ar aktivēto ogli – dabiski baltiem zobiem un svaigai elpai!   Aktivētā ogle efektīvi, nebojājot zobu emalju, cīnās ar tanīn..
5.30€
Bez nodokļa: 4.38€
Beverly Hills Formula Perfect White baltinoša zobu pasta, 100ml
Perfect White Beverly Hills Formula Perfect White zobu pasta nodrošina profesionālu zobu baltināšanu, lai sasniegtu īstenu „Holivudas smaidu” bez stipri abrazīvu un ķīmisku zobu pastu palīdzība..
4.99€
Bez nodokļa: 4.12€
Beverly Hills Formula Perfect White Black baltinoša zobu pasta 100ml
Perfect White Black  Baltinoša zobu pasta. Zobu pasta ar aktivēto ogli palīdz likvidēt sliktu mutes aromātu izraisošās baktērijas, kā arī atsvaidzina elpu. Papildus tam aktivētā ogle i..
4.99€
Bez nodokļa: 4.12€
Beverly Hills Formula Perfect White Black baltinoša zobu pasta 100ml x 3 gab.
Komplektā:  3 gab. Beverly Hills Formula Perfect White Black baltinoša zobu pasta 100ml Zobu pasta ar aktivēto ogli palīdz likvidēt sliktu mutes aromātu izraisošās baktērijas,..
14.99€
Bez nodokļa: 12.39€
Beverly Hills Formula Perfect White Black Sensitive baltinoša zobu pasta 100ml
..
4.99€
Bez nodokļa: 4.12€
Beverly Hills Formula Perfect White Gold baltinoša zobu pasta, 100ml
Šīs zobu pastas sastāvā ir īstas zelta daļiņas. Zelts jau no seniem laikiem ir pazīstams ar savu spēju pretoties baktērijām, kā arī zelts var uzlabot asinsriti. Beverly Hills Formula ir apvienojusi..
5.49€
Bez nodokļa: 4.54€
Beverly Hills Formula Perfect White zobu pastas MIX,  3 x 100ml
Komplektā:  1 gb Beverly Hills Formula Perfect White Black baltinoša zobu pasta 100ml Zobu pasta ar aktivēto ogli palīdz likvidēt sliktu mutes aromātu izraisošās baktērijas, k..
14.99€
Bez nodokļa: 12.39€
CRYSTAL atjaunojošs un baltinošs zobu krēms, 50 ml
Izstrādāts izmantojot patentētu biomimētikas atkārtotas mineralizācijas tehnoloģiju, CRYSTAL sastāvā esošā dabīgā formula atjauno zobu emaljā iztrūkstošos minerālus, iedarbojoties pret zob..
12.00€
Bez nodokļa: 9.92€
Natural Family Whitening dabīgā zobu pasta, 110g
Dabīgā zobu pasta – Whitening 110g Ar Austrālijas upes piparmētru. 70% Organiskas sastāvdaļas. Ražots Austrālijā. Satur nātrija bikarbonātu un papaīnu, kas palīdz zobu baltināšanā. ..
9.99€
Bez nodokļa: 8.26€
R.O.C.S. Magic Whitening baltinoša zobu pasta ROCS, 60 ml
Unikālā zobu pastas formula ir balstīta uz daudzpakāpju tīrīšanas sistēmu, kura satur īpašas tīrīšanas un pulēšanas granulas. Ņemot vērā to specifisko struktūru, sākotnējā stadijā notiek zobu tīrīš..
7.00€
Bez nodokļa: 5.79€
R.O.C.S. PRO Fresh Mint Teeth Whitening zobu pasta ROCS, 100 ml
1. LĪMENIS: ZOBU BALTINĀŠANA, NOŅEMOT KRĀSAINUS PLANKUMUS NO ZOBU VIRSMĀM.   Paredzēta zobu baltināšanai un to spīduma piešķiršanai, smaida baltuma atbalstam, emaljas un smaganu stipri..
7.50€
Bez nodokļa: 6.20€
R.O.C.S. PRO Oxywhite Teeth Whitening zobu pasta ROCS, 100 ml
2.LĪMENIS: Emaljas dziļā baltināšana   Tiek lietota kā papildinājums zobu pastai R.O.C.S.® PRO „Delikāta baltināšana”   Aktīvā skābekļa īpašības nodrošina emalja..
7.50€
Bez nodokļa: 6.20€
R.O.C.S. Sensation Whitening baltinoša zobu pasta ROCS, 60 ml
Baltinoša R.O.C.S.® zobu pasta Sensation Whitening.   „"WDS Laboratorijas” ir izstrādājušas šo R.O.C.S. zobu pastu „Sensacionāla baltināšana”, kas efektīvi baltinato zob..
7.00€
Bez nodokļa: 5.79€
R.O.C.S. SENSITIVE Repair & Whitening  zobu pasta ROCS, 75ml
SENSITIVE Repair & Whitening  Atjaunošana un baltināšana jutīgiem zobiem   Sniegbalts smaids ir mūsdienu cilvēka obligāts pavadonis. Taču cilvēkiem ar paaugstinātu z..
7.00€
Bez nodokļa: 5.79€
SWISSDENT BIOCARE atjaunojošs, spēcinošs un baltinošs zobu krēms, 50ml
SWISSDENT BIOCARE ir atjaunojošs un stiprinošs zobu krēms ar baltinošām īpašībām. Atjaunotā formula neļauj veidoties kafijas, tējas vai vīna traipiem. Stiprina zobu emalju un palīdz novērst zobu ju..
12.00€
Bez nodokļa: 9.92€
SWISSDENT EXTREME balinošā zobu pasta, 50 ml
SWISSDENT EXTREME balinošā zobu pasta vislabāk piemērota, ja ievērojamas zobu krāsas izmaiņas izraisījusi tabaka, tēja, kafija vai sarkanvīns. Protams, to arī var izmantot ikviens, kurš vēlas baltā..
12.00€
Bez nodokļa: 9.92€
SWISSDENT GENTLE balinošā zobu pasta, 50 ml
SWISSDENT GENTLE ir īpaši maiga balinoša zobu pasta lietotājiem ar jutīgiem zobiem un nelielām krāsas izmaiņām. Īpaši zemā RDA vērtība - 25, nodrošina mīkstu, minimāli abrazīvu zobu tīrīša..
12.00€
Bez nodokļa: 9.92€
Zobu pasta ar melleņu ekstraktu, 180gr
Zobu pasta ar melleņu ekstraktu dabīgi baltina zobus, noņemot no tiem traipus. Tā atsvaidzina elpu un aizsargā pret zobu jutīguma palielināšanos. Zobu pastai ir lieliska, maiga garša.   ..
9.00€
Bez nodokļa: 7.44€